Բրոքերայինհաշիվբացելուհամարհաճախորդըպետքէներկայացնի.
•    Սոցիալականքարտ/IDքարտ
•    Դրամական միջոցների ծագման աղբյուրի մասինտեղեկանք:
«Մեր կողմից առաջարկվողտեխնոլոգիական լուծումներնանձնական միջոցների ներդրմանհարմարավետությունըտեղափոխումեննոր հարթություն:Ձեզ հնարավորություն է ընձեռվում աշխատելուռուսաստանյան շուկայում ևմիջազգային առաջատար հարթակներում՝ MICEX, NASDAQ, NYSE, LSE և Deutsche Borse (XETRA) վաճառվող արժեթղթերի ամբողջգործիքակազմիհետ:Իսկ «ВТБ МоиИнвестиции» հավելվածը, բացի հարմարավետ և պարզ ինտերֆեյսից, հնարավորություն է տալիս ինտելեկտուալ համակարգի օգտագործմամբանհատականացնել ինտերֆեյսը՝ Ձեր հետաքրքրություններին,նախասիրություններին և պահանջներին համահունչ: Զգալի առավելություն է նաևՌուսաստանի լավագույն վերլուծական թիմի՝«VTB Capital»-իբացառիկ վերլուծություններիօգտագործման հնարավորությունը: Համոզված եմ, որ մեր կողմից առաջարկվող լուծումը ՀՀ շուկայում կլինի լիարժեք պահանջված՝ ապահովելով սեփական միջոցների արդյունավետ ներդրման համար բոլոր հնարավորությունները՝ ինչպես մեր գործող հաճախորդների, այնպես էլՀՀ բոլոր քաղաքացիների համար» - նշել է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Ֆինանսական դեպարտամենտի տնօրեն՝ Դ. Լիսիչենկոն:
Մանրամասներըկարելի էգտնելԲանկիպաշտոնականկայքում` https://www.vtb.am/am/invest/broker/կամզանգահարելով ԲանկիԿոնտակտայինկենտրոն` 87-87 հեռախոսահամարով: