Հինգշաբթի, 20 Օգոստոսի 2020 17:03
Կոնվերս Բանկին շնորհվել է Commerzbank-ի “Euro STP Excellence Award-2019” մրցանակը
Արմինֆո.Կոնվերս Բանկն արժանացել է եվրոպական առաջատար Commerzbank AG  բանկի`  որակի գերազանցության “Euro STP Excellence Award- 2019” պատվավոր մրցանակին SWIFT համակարգով իրականացվող փոխանցումների քանակական աճի և կատարողական բարձր մակարդակի ապահովման համար:
Commerzbank –ի կողմից շնորհված այս մրցանակը հերթական անգամ փաստում է Կոնվերս Բանկի կողմից մատուցվող ծառայությունների՝ միջազգային ամենաբարձր չափանիշներին համապատասխանության մասին, ինչի շնորհիվ և ապահովվում է միջազգային փոխանցումների ավտոմատ մշակում և մաքսիմալ արագություն:
Նախորդ տարիներին Բանկը՝ միջազգային փոխանցումների իրականացման գործընթացում  ցուցաբերած գործառնական գերազանցության համար արժանացել է նաև բելգիական KBC BANK NV բանկի որակի գերազանցության “Euro STP Excellence Award 2017” և “Euro STP Excellence Award 2018” մրցանակներին:
Հարկ է նշել, որ 2019թ.-ին Բանկը Commerzbank AG բանկի կողմից ստացել է նաև “Trade Finance Award  2018” մրցանակը՝ առևտրի ֆինանսավորման ոլորտում իրականացված գործարքների աննախադեպ ծավալների, գերազանց համագործակցություն,  ինչպես նաև Commerzbank AG  բանկի հետ  բարձրակարգ  և արդյունավետ  գործարար  հարաբերությունների համար: