Արմինֆո.FLYONE ARMENIA ավիաընկերությունը համալրել է իր ավիացիոն պարկը ։ Այդ մասին հունիսի 7-ին մամուլի ասուլիսի ժամանակ հաղորդել Է FLYONE ARMENIA-ի խորհրդի նախագահ Արամ Անանյանը։
Մասնավորապես, ըստ նրա, ընկերությունը ձեռք է բերել Airbus A319 դասի ինքնաթիռ, որը նախատեսված է 144 տեղի համար, դա FLYONE ARMENIA-ի երրորդ ինքնաթիռն է: "Սա մեզ հնարավորություն է տալիս ընդլայնել աշխարհագրությունը ՝ ավելացնելով իրականացվող չվերթների ուղղություններն ու հաճախականությունը ։ Բացի այդ, դա մեզ թույլ կտա ավելի որակյալ ծառայություններ մատուցել ինչպես մեր համաքաղաքացիներին, այնպես էլ զբոսաշրջիկներին", - ասել է Անանյանը ։
FLYONE ARMENIA-ի ղեկավարը նաեւ հաղորդել է, որ այս տարի ընկերությունը նախատեսում է ավելացնել մի քանի ուղղություններ Մերձավոր Արեւելքում, մասնավորապես, փոխադրումներ իրականացնել դեպի Թեհրան եւ Բեյրութ: Բացի այդ, ինչպես նշել է Անանյանը, դիտարկվում է ՀՀ քաղաքացիների կողմից սիրված և պահանջված հանգստի գոտիների ուղղությամբ չարթերային չվերթներ իրականացնելու հնարավորությունը: