Արմինֆո. Նախատոնական օրերին Team Telecom Armenia-ի վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոններն աշխատելու են հատուկ գրաֆիկով: Ինչպես հաղորդում է ընկերության մամւոլի ծառայությունը, Team Telecom Armenia կենտրոնական մասնաճյուղը Հյուսիսային պողոտայում և Ամիրյան փողոցում դեկտեմբերի 29-ին և 30 - ին քաղաքացիներին ծառայություններ կմատուցեն մինչև կեսգիշեր, իսկ մյուս խոշոր մասնաճյուղերի մեծ մասը Երևանում և մարզերում՝ մինչև ժամը 22:00-ն:
Մասնաճյուղերի աշխատանքային գրաֆիկին կարելի է ծանոթանալ հետևյալ հղումով. https://www.telecomarmenia.am/hy/news/2022/12/23/new-year-2022-2023-schedule/759/
Այս տարի ընկերությունն առաջարկում է ամանորյա նվերների լայն տեսականի՝ հատուկ գներով, որոնք կարելի է ընտրել ինչպես վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում, այնպես էլ առցանց տարբերակով՝ հետևյալ հղումով. https://www.telecomarmenia.am/hy/news/2022/12/23/new-year-2022-2023-schedule/759/: