Արմինֆո. FLYONE ARMENIA-ն հայտարարել է աննախադեպ ակցիայի մասին․ միայն 2025թ. հոկտեմբերի 13-ին՝ FLYONE ARMENIA ավիաընկերությունն առաջարկում է ավիատոմսեր՝ սկսած 19 եվրոյին համարժեք ՀՀ դրամից:
«Գնիջեցման ժամկետ՝ 2025թ. հոկտեմբերի 13; Ճանապարհորդության ժամկետ՝ 2025թ. նոյեմբերի 4 – 2026թ. հոկտեմբերի 24; Ուղղություններ․ Միլան, Փարիզ, Նիցցա, Բարսելոնա, Լառնակա, Քյոլն, Տիվատ և այլ ուղղություններ։
Տոմսերը հնարավոր է ձեռք բերել flyone.am կայքում կամ FLYONE բջջային հավելվածում:
Ակցիան չի գործում հետևյալ ուղղություններով՝ Շարմ Էլ Շեյխ, Հուրգադա, Էլ Ալամեյն և Հերակլիոն։ Տոմսերի քանակը սահմանափակ է՝ շտապեք ամրագրել», - ասվում է ավիաընկերության հաղորդագրությունում:
FLYONE ARMENIA-ն (www.flyone.am ) Հայաստանի Հանրապետության առաջատար ավիափոխադրողն է, որը հիմնադրվել է 2021 թվականին ։ Ավիաընկերությունը թռիչքներ է իրականացնում ավելի քան քսաներեք ուղղություններով՝ դեպի ԱՊՀ, Եվրոպայի և Մերձավոր Արևելքի երկրներ, և դրանց թիվը շարունակում է աճել: Իր գործունեության սկզբից FLYONE ARMENIA-ն արդեն տեղափոխել է ավելի քան երեք միլիոն ուղևոր: Ընկերության ժամանակակից ավիապարկը լիովին համապատասխանում է օդային տրանսպորտի միջազգային ասոցիացիայի (IATA) և Ավիացիոն անվտանգության եվրոպական գործակալության (EASA) անվտանգության ստանդարտների