IDBank-ն ամփոփեց IDsalary-ի շրջանակում անցկացվող խաղարկությունը․ 55 հաջողակները ստացան իրենց նվերներըIDBank-ն ամփոփեց IDsalary-ի շրջանակում անցկացվող խաղարկությունը․ 55 հաջողակները ստացան իրենց նվերները
Yandex-ի աճը դանդաղում էYandex-ի աճը դանդաղում է
Միջազգային երկաթուղային ուղևորություն՝ Հայաստան և ՎրաստանՄիջազգային երկաթուղային ուղևորություն՝ Հայաստան և Վրաստան
ԱրարատԲանկի գլխավոր հովանավորությամբ տեղի ունեցավ  ԿարդաLove 5-րդ հոբելյանական փառատոնըԱրարատԲանկի գլխավոր հովանավորությամբ տեղի ունեցավ  ԿարդաLove 5-րդ հոբելյանական փառատոնը
Հայաստանն, այնուամենայնիվ, կկառուցի Հայկական ԱԷԿ-ի ռեզերվային ճգնաժամային կենտրոնՀայաստանն, այնուամենայնիվ, կկառուցի Հայկական ԱԷԿ-ի ռեզերվային ճգնաժամային կենտրոն
Արդշինբանկը բացեց նոր «Բիզնես» մասնաճյուղԱրդշինբանկը բացեց նոր «Բիզնես» մասնաճյուղ
Նոր օրենք՝ հին գաղափարներով. Հայաստանը խոստանում է ներդրումների և ներդրողների պաշտպանությունՆոր օրենք՝ հին գաղափարներով. Հայաստանը խոստանում է ներդրումների և ներդրողների պաշտպանություն
FLYONE ARMENIA-ն հատուկ ակցիայի շրջանակում առաջարկում է մատչելի ավիատոմսեր դեպի Վիեննա, Ամստերդամ, Ալիկանտե և ԲաթումFLYONE ARMENIA-ն հատուկ ակցիայի շրջանակում առաջարկում է մատչելի ավիատոմսեր դեպի Վիեննա, Ամստերդամ, Ալիկանտե և Բաթում
AirBaltic ավիաընկերությունը չվերթներ է գործարկում Երևան-Ռիգա-Երևան ուղղությամբAirBaltic ավիաընկերությունը չվերթներ է գործարկում Երևան-Ռիգա-Երևան ուղղությամբ
ՎԶԵԲ-ը Հայաստանին 6 մլն եվրո դրամաշնորհ կտրամադրի Երևանի մաքսային լոգիստիկ կենտրոնի կառուցման համարՎԶԵԲ-ը Հայաստանին 6 մլն եվրո դրամաշնորհ կտրամադրի Երևանի մաքսային լոգիստիկ կենտրոնի կառուցման համար
Հայաստանը 10 տարում երեք անգամ ավելացրել է կոնյակի արտահանումըՀայաստանը 10 տարում երեք անգամ ավելացրել է կոնյակի արտահանումը
ՀՀ կառավարության հակակոռուպցիոն ռազմավարությամբ սահմանված թիրախային ցուցանիշին հասնելն անիրատեսական է. «ԼՈՒՅՍ» հիմնադրամՀՀ կառավարության հակակոռուպցիոն ռազմավարությամբ սահմանված թիրախային ցուցանիշին հասնելն անիրատեսական է. «ԼՈՒՅՍ» հիմնադրամ
Արտաշատում բացվել է Ամերիաբանկի նոր մասնաճյուղը․ հատուկ առաջարկներ նոր հաճախորդների համարԱրտաշատում բացվել է Ամերիաբանկի նոր մասնաճյուղը․ հատուկ առաջարկներ նոր հաճախորդների համար
ԱրմԻնֆո-ի ՖինՌեյթինգ․ ԱՊՊԱ սակագների աճն էապես մեծացրել է Հայաստանի ապահովագրական շուկայի շահութաբերությունըԱրմԻնֆո-ի ՖինՌեյթինգ․ ԱՊՊԱ սակագների աճն էապես մեծացրել է Հայաստանի ապահովագրական շուկայի շահութաբերությունը
IDBank-ը զգուշացնում է համացանցում սոցիոլոգիական կեղծ հարցումների աճի մասինIDBank-ը զգուշացնում է համացանցում սոցիոլոգիական կեղծ հարցումների աճի մասին
Հայաստանն ու Բուլղարիան պատրաստակամություն են հայտնել ընդլայնել երկկողմ համագործակցությունը տեխնոլոգիական ոլորտումՀայաստանն ու Բուլղարիան պատրաստակամություն են հայտնել ընդլայնել երկկողմ համագործակցությունը տեխնոլոգիական ոլորտում
Նախարար․ ՀՀ կառավարության կարևոր առաջնահերթություններից է ներառական տրանսպորտային ենթակառոուցվածքի ծրագրի առաջմղումն ու իրագործումըՆախարար․ ՀՀ կառավարության կարևոր առաջնահերթություններից է ներառական տրանսպորտային ենթակառոուցվածքի ծրագրի առաջմղումն ու իրագործումը
ՀԲՄ ղեկավար. Հայաստանի բանկային համակարգը ցուցադրում է կայունության բարձր ցուցանիշներ․  բավականին կապիտալացված է և ունի բարձր իրացվելիությունՀԲՄ ղեկավար. Հայաստանի բանկային համակարգը ցուցադրում է կայունության բարձր ցուցանիշներ․  բավականին կապիտալացված է և ունի բարձր իրացվելիություն
Team Holding-ի պարտատոմսերը ցուցակվեցին Հայաստանի ֆոնդային բորսայում. տեղաբաշխողը՝ Freedom Broker ArmeniaTeam Holding-ի պարտատոմսերը ցուցակվեցին Հայաստանի ֆոնդային բորսայում. տեղաբաշխողը՝ Freedom Broker Armenia
Իդրամի, Մեդիամաքսի եւ «Հայորդի» հիմնադրամի նախաձեռնությունը՝ Գիրք նվիրելու տոնին ընդառաջԻդրամի, Մեդիամաքսի եւ «Հայորդի» հիմնադրամի նախաձեռնությունը՝ Գիրք նվիրելու տոնին ընդառաջ
Ճապոնիան ՄԱԶԾ-ի միջոցով 5,2 մլն դոլար կհատկացնի Հայաստանում գյուղատնտեսության զարգացմանըՃապոնիան ՄԱԶԾ-ի միջոցով 5,2 մլն դոլար կհատկացնի Հայաստանում գյուղատնտեսության զարգացմանը
Հայաստանի բանկերի միության նախագահ․ Վարկային տոկոսադրույքների բարձրացումը սպառողական վարկավորման ավելի բարձր աճը զսպող գործոն էՀայաստանի բանկերի միության նախագահ․ Վարկային տոկոսադրույքների բարձրացումը սպառողական վարկավորման ավելի բարձր աճը զսպող գործոն է
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը վերաբացել է Աշտարակ քաղաքի մասնաճյուղըՎՏԲ-Հայաստան Բանկը վերաբացել է Աշտարակ քաղաքի մասնաճյուղը
Այսօր կարևորագույն խնդիրը առկա ներուժն ու գիտելիքը գլոբալ տեխնոլոգիական առաջնորդության վերափոխելն է. Ռուբեն ՍիմոնյանԱյսօր կարևորագույն խնդիրը առկա ներուժն ու գիտելիքը գլոբալ տեխնոլոգիական առաջնորդության վերափոխելն է. Ռուբեն Սիմոնյան
ՊԵԿ նախագահի տեղակալը ԱԶԲ և ԶՖԳ ներկայացուցիչների հետ քննարկել է քաղաքականության վրա հիմնված վարկերի տրամադրման ուղղություններըՊԵԿ նախագահի տեղակալը ԱԶԲ և ԶՖԳ ներկայացուցիչների հետ քննարկել է քաղաքականության վրա հիմնված վարկերի տրամադրման ուղղությունները
Հայաստանի ապահովագրական ընկերությունները 2025 թվականի զուտ շահույթն ավելացրել են գրեթե 4 անգամ՝ մինչև 7.7 մլն դոլարՀայաստանի ապահովագրական ընկերությունները 2025 թվականի զուտ շահույթն ավելացրել են գրեթե 4 անգամ՝ մինչև 7.7 մլն դոլար
Գերմանիայի տնտեսությունը այս տարի կաճի 1%-ովԳերմանիայի տնտեսությունը այս տարի կաճի 1%-ով
ԱՄՆ բյուջեի դեֆիցիտը 2026 ֆինանսական տարում կաճի մինչև 1.85 տրիլիոն դոլարԱՄՆ բյուջեի դեֆիցիտը 2026 ֆինանսական տարում կաճի մինչև 1.85 տրիլիոն դոլար
Գևորգ Պապոյանն Աթենքում կքննարկի հայ-հունական առևտրատնտեսական համագործակցությունըԳևորգ Պապոյանն Աթենքում կքննարկի հայ-հունական առևտրատնտեսական համագործակցությունը
Հայաստանում հիփոթեքն աճում է երրորդ տարին անընդմեջ, բայց տեմպերը թուլանում ենՀայաստանում հիփոթեքն աճում է երրորդ տարին անընդմեջ, բայց տեմպերը թուլանում են
2025 թվականին Ղազախստանից Հայաստան ապրանքների արտահանումն աճել է 35,3% - ով, իսկ ներմուծումը նվազել է 56,6%-ով2025 թվականին Ղազախստանից Հայաստան ապրանքների արտահանումն աճել է 35,3% - ով, իսկ ներմուծումը նվազել է 56,6%-ով
Հայաստանի առաջատար 5 առևտրային գործընկերների՝ Ռուսաստանի, Չինաստանի, ԱՄԷ - ի, Իրանի և Գերմանիայի մասնաբաժինը 2025 թվականին նվազել է՝ 72%-ից մինչեւ 64%Հայաստանի առաջատար 5 առևտրային գործընկերների՝ Ռուսաստանի, Չինաստանի, ԱՄԷ - ի, Իրանի և Գերմանիայի մասնաբաժինը 2025 թվականին նվազել է՝ 72%-ից մինչեւ 64%
IDBank-ը ներկայացուցչություն է բացել ԱՄՆ Կալիֆորնիա նահանգի Գլենդել քաղաքումIDBank-ը ներկայացուցչություն է բացել ԱՄՆ Կալիֆորնիա նահանգի Գլենդել քաղաքում
S&P Global Ratings. Հայաստանի բանկային հատվածում կապիտալի բավարար պաշարները և կայուն շահութաբերությունը կնպաստեն վարկավորման զգալի աճին 2026-2027թթ.S&P Global Ratings. Հայաստանի բանկային հատվածում կապիտալի բավարար պաշարները և կայուն շահութաբերությունը կնպաստեն վարկավորման զգալի աճին 2026-2027թթ.
ՀԾԿՀ ղեկավարը ներկայացրել է ՓՄՌ ամերիկյան տեխնոլոգիաների առավելությունները, որոնք չկան ՀԾԿՀ ղեկավարը ներկայացրել է ՓՄՌ ամերիկյան տեխնոլոգիաների առավելությունները, որոնք չկան "գետնի վրա"