Հինգշաբթի, 13 Փետրվարի 2025,
Ուրբաթ, 24 Հունվարի 2025,
Երեքշաբթի, 3 Դեկտեմբերի 2024,
Արմինֆո. Դեկտեմբերի 4-ին «Կինոմոսկվա» կինոթատրոնում կկայանա «Ոտքի կանգնելու կամքը․ ինքնահարգանք» փաստավավերագրական ֆիլմի պրեմիերան։ Ֆիլմը գլոբալ հիբրիդային պատերազմի պայմաններում սեփական ինքնությունը պահպանելու կարևորության մասին է։ Սա ԱրարատԲանկի կողմից ֆինանսավորված եռաշարքի երրորդ և եզրափակիչ մասն է։ |
Ուրբաթ, 15 Նոյեմբերի 2024,
Արմինֆո. ԱրարատԲանկը արժանացել է «The Global Banking and Finance Review» հեղինակավոր ֆինանսական ամսագրի «2024թ.-ի Հայաստանի լավագույն բանկը ներդրողների հետ հարաբերություններում» մրցանակին։ Այս պարգևը վկայում է բանկի՝ ներդրողների հետ թափանցիկ և արդյունավետ համագործակցության, ինչպես նաև միջազգային լավագույն փորձին համապատասխան կորպորատիվ կառավարման բարձր չափանիշների մասին։ |
Հինգշաբթի, 14 Նոյեմբերի 2024,
Արմինֆո. ԱՐԱՐԱՏԲԱՆԿ ԲԲԸ-ն և Սինգապուրի Ֆինանսների և տեխնոլոգիաների համաշխարհային ցանցը (GFTN) ստորագրել են փոխըմբռնման հուշագիր՝ միտված Բանկի թվային հնարավորությունների և ֆինտեխ ենթակառուցվածքների զարգացմանը։ |